جلسه پنجم تا هفتم بازی‌کنون

سلام،
ببخشید که یه چند وقت کلا بلاگ رو بی‌خیال شده بودیم. ولی الآن دوباره برگشیتیم.
خوب توی این مدت چهار تا جلسه بازی کنون گذشت. جلسات پنجم تا هشتم.
توی جلسه‌ی پنجم بازی Undertale رو بررسی کردیم. بازی Undertale رو محمد‌رضا ارائه داد. توی این بازی شما می‌تونید به جای شخصیتی که توی دنیای هیولا‌ها افتاده بازی کنید و تصمیم بگیرید. بعد از ارائه محمد‌رضا بازی Ragdoll masters رو دور هم بازی کردیم.
جلسه ششم بازی Monument Valley رو نفیسه ارائه داد. این بازی یکی از بازی‌های موفق روی موبایل هست که با فیزیک‌های اصلی دنیای بازی کار می‌کنه. توی این بازی جهتی که به بازی نگاه می‌کنید توی بازی اثر داره. بعد از ارائه هم بازی Bro Force رو بازی کردیم. توی این بازی چند نفر باید تلاش کنن تا بتونن با هم یه مرحله رو رد کنن و در آخر باید سر بردن هم دیگه رو جا بذارن.
جلسه هفتم رو خودم ارائه دادم. توی این جلسه دو بازی jonathan blow رو ارائه دادم که اسمشون The Witness و Braid هست. این جلسه بیشتر به بررسی جنبه‌ها و جلوه‌های فنی بازی‌ها سپری شد، بر خلاف جلسه‌های قبل که بیشتر جلوه‌های هنری مد نظر بود. بعد از ارائه هم بازی Gentlemen Dispute دور هم بازی شد که در عین سادگی خیلی بازی لذت بخشی حساب می‌شه.
جلسه هشتم رو به دلیل استقبالی که از Undertale شد، دوباره این بازی رو ارائه دادیم و بعدش هم دوباره بازی Samurai Gunn رو به دلیل درخواست بالای بچه‌های هنر برای بازی کردن دورهمی گذاشتیم.
می‌تونید توضیحات بازی‌ها رو که پیمان نوشته از لینک‌های زیر دانلود کنید.

Undertale
Monument Valley
Bro Force
Braid
The Witness
Gentlemen Dispute
Samurai Gunn

One thought on “جلسه پنجم تا هفتم بازی‌کنون

 • سلام و عرض ادب
  بنده لینک ها رو بازبینی کردم
  بازی Monument Valley
  خیلی خوب بود
  و در پروژه خودم هم ازش استفاده میکنم
  ممنون از اطلاعات مفیدتون

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *